Tashmë është zyrtare, Ilir Daja është trajneri i ri i Partizanit.

Ajo që flitej prej kohësh, me palët që kishin gjet akordin paraprak, tashmë finalizohet me një kontratë zyrtare.

Ilir Daja do të prezantohet të hënën në orën 11:00 si trajner i ri i Partizanit.

Ish trajneri i Skënderbeut rikthehet në kryeqtetet këtë herë për të drejtuar ekipin e kuq.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb