Egnatia mbetet pa trajner. Klubi rrogozhinas ka vendosur të shkarkojë trajnerin Shpëtim Duro pas humbjes ndaj Kukësit.

Drejtuesit morën këtë vendim drastik pas rezultateve të dobëta të ekipit, ku në 5 sfidat e fundit, Egnatia mori vetëm një fitore në kampionat.

Lajmin e ka konfirmuar klubi rrogozhinas, ndërsa kanë nisur punën për të gjetur zëvendësuesin e Duros.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: