Zëvendës ndihmës sekretarja amerikane e Mbrojtjes, Laura Cooper, do të pritet në takim nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Kështu ka bërë të ditur zyra për Informim e Presidentit të Kosovës, ku ka njoftuar për axhendën e presidentit Thaçi për ditën e sotme.

Takimi mes Thaçit e Cooperit do të zhvillohet nga ora 15:00, në Presidencë, në Prishtinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: