BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Videoja “seksi” qė ēoi nė ekzekutimin e ish tė dashurės sė liderit korano verior  
06/09/2013
 
Kjo ėshtė videoja famėkeqe “seksi”, qė thuhet se zemėroi liderin e Koresė sė Veriut Kim Jong dhe ēoi nė ekzekutimin publik tė ish sė dashurės sė tij. Por siē shihet nuk ėshtė assgjė mė shumė se njė ... kėrcim. Hyon-Song Wol, kėngėtarja e famshme nė Korenė e Veriut qė kėrcen edhe nė kėtė video, u ekzekutua publikisht sė bashku me muzikantė tė orkestrės, sepse dyshohej se ishte pėrfshirė nė njė video pornografike. Nė video tre gra vallėzojnė kėngė tė Elvis Presley. “Krimi” me sa duket janė kostumet “kompromentuese”. (er.cu/BalkanWeb)
 
Tregtarėt e Dinamos: Protesta kur tė vijė Papa, tė shohė mjerimin tonė
Vizita e Papės, Instituti Gjeoshkencave: Fundjava me mot tė mirė
Ja si duken videot dhe fotot me iPhone 6!
 
 
 
19/09/2014
Vizita e Papės, policia blindon Tiranėn, 2500 trupa nė gadishmėri. Ja masat
 
 
19/09/2014
Ja ēfarė mund tė bėni zyrėn tuaj gjatė orarit tė punės
 
 
19/09/2014
Skocia i thotė “Jo” pavarėsisė nga Britania
 
 
 
19/09/2014
Australi, blerėsi i pare i iPhon6 tregon celularin, ai i pėrplaset nė trotuar
 
 
18/09/2014
Surprizė, mbrapa dritares njė fole me bletė gjigande
 
 
17/09/2014
Bota nė njė minutė, fotot top te ditės
 
 
 
17/09/2014
ISIS provokon Obamėn: Lufta sapo ka filluar
 
 
17/09/2014
Mėsuesi arab rreh fėmijėn brenda nė Xhami se s’kishte mėsuar pėrmendėsh Kur'anin
 
 
17/09/2014
Brejtėsi njė ngrėnės hot-dog-u, fiton garėn me Kobayashin
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst