BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Pėrbėrja e kabinetit tė ri qeveritar, Edi Rama kryeministėr, Ilir Meta kryetar Kuvendi  
28/06/2013
 
Edi Rama dhe Ilir Meta, liderėt e forcave tė majta qė dolėn fituese nė zgjedhjet parlamentare tė 23 qershorit kanė zhvilluar sot njė takim me njėri-tjetrin. Ashtu siē ishte parashikuar Rama do tė jetė kryeministri i ri i Shqipėrisė, ndėrsa Meta kryetari i Kuvendit.(er.cu/BalkanWeb)
 
Rama inspekton punimet nė autostradėn Tiranė-Durrės: Hyrje e njė kryeqyteti evropian
Auditi konstaton shkelje, KLSH kallėzon administratorin dhe drejtues tė tjerė tė “Albpetrol"
Dėshmitari i drejtėsisė, Ristani: Rama ia dorėzoi mafias me duart e tij
 
 
 
02/10/2014
"Dėshmitari kyē", Tahiri: Ēėshtja do hetohet, tė ndalen presionet ndaj policisė
 
 
02/10/2014
Kandidaturat pėr anėtarė tė AMA-s, pėrjashtohet Ndriēim Mehmeti
 
 
01/10/2014
Rama nė Fier: Puna ishte nisur nga kėmbėt, brenda mandatit tė parė transformim qytetit
 
 
 
01/10/2014
Vrasja e Lamaj, Basha: Dekonspirimi i dėshmitarit kyē akt mafioz
 
 
01/10/2014
EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi nė zbardhjen e sė vėrtetės
 
 
01/10/2014
Daul-Bashės: Nuk ia vlen tė qėndrosh nė parlament kur nuk respektohet demokracia
 
 
 
01/10/2014
Ankesat e Greqisė pėr tekstet shkollore, kėrkon ndėrhyrjen e KE
 
 
30/09/2014
Basha nė Bruksel: Kursi i qeverisė i kundėrt me atė qė pret BE
 
 
30/09/2014
3 deputetėt qė kontrolluan SHISH letėr Visho Ajazit: Na pėrgjove, jep llogari
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst