BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Moti pėr sot 1 korrik  
01/07/2013
 
Moti pėr sot dhe parashikimi pėr tre ditėt nė vazhdim. (da.xha/BalkanWeb)
 
Grabitja nė Paskuqan, rrėfen kryefamiljari: Si na kėrcyen ‘Maskat’ mbi krevat
Pogradec, INUK tenton tė prishė lokalin, 3 gra me 1 fėmije kėrcėnojnė se do hidhen nga godina
Ēuēi: Reforma territoriale s’ka lidhje me zgjedhoren, Rauning: Bashkėpunoni
 
 
 
23/04/2014
Moti pėr sot 23 prill
 
 
22/04/2014
Moti pėr sot 22 prill
 
 
21/04/2014
Moti per sot 21 prill
 
 
 
19/04/2014
Moti pėr sot, 19 prill
 
 
17/04/2014
Moti pėr sot 17 prill
 
 
16/04/2014
Moti pėr sot, 16 prill
 
 
 
15/04/2014
Moti pėr sot, 15 prill
 
 
14/04/2014
Moti pėr sot, 14 prill
 
 
12/04/2014
Moti per sot 12 prill
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst