Si vishemi ... ?!
Faqe: [1] 2 3 4 ... 6
  Printo  
Autor Tema: Si vishemi ... ?!  (Lexuar 80030 here)
arupushe
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3056

My self

Respekt: +20

Profili
« : 08/06/07, 09:09 »
0

A kemi ne shqiptaret nje stil dallues ne te veshur ?
Shume here na kane zene veshet komente nga me te ndryshmet per menyren e veshjes sidomos tek te rinjte.Ku shumica prej tyre jane per te ardhur keq.
A paragjykohemi nga " Petku " ??


Identifikuar

Lux mentis , Lux orbis
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 08/06/07, 10:10 »
0

Une edi qe visheni ju ne shqiperi 100 here me mire se  ne jashte ,dhe jo se ne faktin qe ne skemi mundesi por si i nxjerim ne ato para na dhimbsen leket,por nje gje se kuptoje te maresh 300€ ne muaj dhe te kesh veshjen e nje miljonari ne shqiperi e shikon,po rendesi ka veshja, ne kete teme dhe them per vete vishem gjysem sportiv,dua te theme se svishem me xhinse dhe atlete por as me kostum , Zgerdhihem
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #2 : 08/06/07, 11:11 »
0

Nigjo lal, me thene te drejten ne gjithe boten robi paragjykohet nga veshja, se helbete, tregon dhe stilin tat, por jashte per cdo lloj veshje qe ke duhet me pas dhe aksesoret e tjere, psh: A stonon po hype me nji kostum Hugo Boss ne autobuzet Otoyol te unazes? Sigurisht po! Pra ne kte rast veshja te diskretiton! Gjithashtu s'mund te kesh vesh nji kanatiere te shkrujtme Backstreet Boys e te kesh nje ore Rolex! Dmth veshja eshte nje nga parametrat kryesore te krijimit te imazhit te njeriut, por jo e vetmja! Gjithsesi shumica jone "e shqiptareve" fatkeqesisht kemi tendence te perqafojme extremet, sidomos te filmave! Ketu tendencat e modes se vertete me sa kam vene re, vijne diku 1-1 vit e gjys me vonese!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
elisabeta caushi
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 6

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #3 : 08/06/07, 13:01 »
0

si mund ???
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #4 : 08/06/07, 13:01 »
0

A kemi ne shqiptaret nje stil dallues ne te veshur ?
Shume here na kane zene veshet komente nga me te ndryshmet per menyren e veshjes sidomos tek te rinjte.Ku shumica prej tyre jane per te ardhur keq.
A paragjykohemi nga " Petku " ??
Veshja eshte kulture, por...te them te drejten ne Shqiptaret e ekzagjerojme
me shume se ne cdo vend te Botes. Sidomos ne Tirone mundesisht ne Bllok femrat
e kane kaluar "ekstremitetin" e veshjes, dreqi ta mori nuk mund te dallosh ndryshimin
e nje femre "qe del ne semafor per pune me ate qe del ne bllok per qejf ". Pra, femrat
Shqiptare ( nuk po i fus te gjitha me i thes ) por nje pjese e tyre nuk e shofin veshjen
si "kulture" por..."konkurenc" ndaj nje femre tjeter. Tani...te jemi nje cik serioz ne veshje,
sepse...edhe veshja ka finesen dhe bukurine e vet... Buzeqesh
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
ProdigY
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 95


Only god can judge me

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 08/06/07, 17:05 »
0

te veshurit pasqyron me mire nje degradim te rinise shqipetare, cdo dite e me teper gjithcka po i kalon kufijte e normales, shqiperia nuk behet dot me shqipetare. Tironce je e madhe, me pelqeu ajo qe the
Identifikuar

o si nuk e kam nji grusht te forte, ti bie mu ne zemer malit qe nuk be zene
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #6 : 10/06/07, 00:12 »
0

Une per veten e ima vishem me te gjona..
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #7 : 13/06/07, 09:09 »
0

Une personalisht ne pergjithesi vishem klasike!! Buzeqesh
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #8 : 13/06/07, 09:09 »
0

Me pelqejne kemishat! Asnjeher s'i ndaj kur dal!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
arupushe
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3056

My self

Respekt: +20

Profili
« Pergjigju #9 : 13/06/07, 10:10 »
0

Mua me ndodh qe si te cohem ne mengjes. Nese jam ne humor te mire dhe dua te perkedhelem vishem sportiv e ngjaj si vajze e vogel Buzeqesh.
Ne pune gjithmone thjeshte .
Kurse mbasdite me serioze, elbete e do puna  :D
Identifikuar

Lux mentis , Lux orbis
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #10 : 13/06/07, 11:11 »
0

ne pune kostum dhe kollare. mbasdite vdes per pantallona te shkurtra dhe t-shirt. ( e kam fjalen per tani ne vere)
Identifikuar
apolonia
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #11 : 14/06/07, 17:05 »
0

KETU KU JAME VESHJA SPORTIVE ESHTE ME E PREFERUSHME SI XHINSE OSE PANTALLONA TE SHKURTRA,NE MBREMJE KLASIKE MODERNE,SAMETIME TUNDOHEM EDHE NGA MINIFUNDI
Identifikuar
apolonia
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #12 : 15/06/07, 05:05 »
0

EPO TE NA ZERE EDHE PAK DJELLI SA SJA VLEN TA MBYLLIM BAHARIN TE BARDHE QUMESHT,SIPAS KOHES,SIPAS TRUNIT POR EDHE SIPAS BURRIT.ATE KU E FUT?
Identifikuar
apolonia
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #13 : 18/06/07, 21:09 »
0

NESE E NXJERRIN EDHE KETU NE KANADA ATE LIGJIN E KERTHIZES JASHTE DO TE THOT QE ME KAN PAR MUA HA HA HA ME MIRE PO E NXJERR VETE JASHT LOJE SE SJA VLEN ME HA HA,TANGAT I NXJERRIN ATO VOGESUSHET QE SJAN PER TU PARE NGA PERPARA E TE TREGOJNE QE JANE RRITUR E VESHIN TANGA,ME TEPER JA NDER FANTAZIN MASHULLIT KUR JE E MBULUAR SE VRET MENDJEN SE SI JE E ZHVESHUR
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #14 : 20/06/07, 10:10 »
0

Sa me te lehta ne rrobe, por...jo te ekzagjeruara! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #15 : 20/06/07, 10:10 »
0

Sa me te lehta ne rrobe, por...jo te ekzagjeruara! Zgerdhihem

Shpresoj ti kesh te lehta dhe trasparent rrobat Zgerdhihem
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #16 : 20/06/07, 10:10 »
0

Shpresoj ti kesh te lehta dhe trasparent rrobat Zgerdhihem[/b]

Nuk i kom dhe aq te lehta sot, aq me pak transparente! >Merzitur
edhe pse po vdes vapeeeeeeee  >Merzitur >Merzitur >Merzitur Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Bledi_
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 261

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #17 : 20/06/07, 10:10 »
0

He moj mos u trembe se syri shikon apo jemi shqiptareqe themi *ηte sheh syri ta ben dora*
 Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #18 : 20/06/07, 10:10 »
0

Shpresoj ti kesh te lehta dhe trasparent rrobat Zgerdhihem[/b]

Nuk i kom dhe aq te lehta sot, aq me pak transparente! >Merzitur
edhe pse po vdes vapeeeeeeee  >Merzitur >Merzitur >Merzitur Zgerdhihem

ruje nderin o te rujt Zoti ty se s'e lesho njeriu veten per nji vere te qelbur! amon mos mi nxirr hiret e trupit ne pazar se ta pagu lali pishinen per kater muj1
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #19 : 20/06/07, 10:10 »
0

Te trembem nga se, nga kush dhe per cfare? :-\ Zgerdhihem

P.S: Amon kush do m`leje nje minifund borxh, sepse...
e ndjekur ndonjeher nga "budallalliku" im kom veshur pantallona?! >Merzitur Merzitur
Alupusheeeeeeeeeeeee HELP!! HIHIHIHIHIHIHIHI  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #20 : 20/06/07, 10:10 »
0

ruje nderin o te rujt Zoti ty se s'e lesho njeriu veten per nji vere te qelbur! amon mos mi nxirr hiret e trupit ne pazar se ta pagu lali pishinen per kater muj1
[/quote]

Hihihihihih o rrushi i Tilonces, e kom rujt veten pra qe dje qe u hap sfida! Shkel Syrin Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #21 : 20/06/07, 11:11 »
0

ruje nderin goc se ti dukesh qe s'je tip "mimoze" me u cel pernjeheresh!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #22 : 20/06/07, 11:11 »
0

Kete drejte, une jom lule mos me prek! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #23 : 20/06/07, 11:11 »
0

Kurse Skuthin e ke Hither! Aty afer rritem ene une!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
apolonia
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #24 : 21/06/07, 02:02 »
0

ca u be moooo, ate vishemi me ferrra me mire se hithri te djeg
Identifikuar
Faqe: [1] 2 3 4 ... 6
  Printo  
 
Shko te: