Shprehje Paradoksale!
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: Shprehje Paradoksale!  (Lexuar 37874 here)
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« : 21/01/08, 17:05 »
0

1. Je e shkurter si gjirafa

2. Je vezulluese si vete erresira

3. Te eshte bere fytyra si tavolin saldimi

4. Me cfare i ke lyer floket me tritol..?!!     

5. Je zhurmuese si zeri i heshtjes
  Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #1 : 21/01/08, 17:05 »
0

1. Per koke te kalamjve qe jam beqar...

2. Ishte nje tullac me floke te drejta...

3. E shikon ate makinen e kuqe...une nuk e shof fare...

4. Sa i keq qe je more Saimir!

5. Leshoje zemren perpara dhe vrapo qe ta arrish...

6. O yll o kafsha me e bukur ne pyll  Zgerdhihem Gjuha
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #2 : 21/01/08, 17:05 »
0

1. E mposhta une deshiren e forte te hidhja syte nga dritarja jote,
nxitova hapat duke thene me vete: Nuk eshte mbrekullia e tete e kesaj bote...! Zgerdhihem

2. -Si do jete moti neser?
-Ta them une pasneser...  Zgerdhihem

3. Je aq Idiot saqe kur luan rolin e budallait dukesh normal

4. Rri...pse nuk iken?! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #3 : 23/01/08, 17:05 »
0

1. I kemi baballaret motra...dhe tezet cuna dajash

2. Nje djale theu kemben se ra nga molla, Nje makine u shkaterrua se u
perplas me nje qershi,Nje burre plak u var tek thana e tij,...Dhe pastaj
thone qe frutat te bejne mire... Zgerdhihem

3. Gjujta me cifte, e vrava peshk...hodha grepin, dhe kapa nje leper...

4. Largohu Afrim...!

5. U be sterr i bardhe!

6. Shpetimi nuk shpetoi!

7. Gezimi nuk u gezua fare.

8. Blerimi e urren ngjyren jeshile..
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #4 : 23/01/08, 17:05 »
0

1. Trimi ja mbathi nga frika!

2. Margarita eshte pisanjose dhe mban ere te keqe!

3. Emri: Majlinda - Datelindja 2 Qershor 1983

4. Nje dite do te jemi te gjithe pa zinxhire. Le te shpresojme qe ate dite te mos bjere bore!

5. Agimi nuk erdhi sot ne mengjes!

6. Iliri u fut ne burg!

7. Bashkimi u largua nga grupi!

8. Shpatin e vrane me thike!

9. Besimi eshte tip shume mashtrues!

10. Afrimi ka ikur dhe nuk kthehet me!

11. Clirimin nuk e nxorren nga burgu!

12. Aferdita punon shume naten!

13. Festimi nuk u erdhi ne koncertin festiv se ishte i merzitur me Gezimin!

Lajmerime nga gazetat:

1. Kengtarin e njohur Dashnor Diko e ka lene dashnorja!

2. Koncerti i Shpat Kasapit kthehet ne kasaphane! 3 tifoza theren me thika!

3. Kengetari kosovar Valon Suma digjet ne bythe nga nje fishekzjarre ne skene!

4. Agron Llakajt po i bien floket nga perdorimi i Llakut!

5. Mbreti Leka Zog ka ngelur pa lek!

6. Politikanit Ylli Bufi po i perendon ylli!

7. Jozefina Topalli operohet ne kembe! Mbiemri nuk i ndryshon!

8. Bashkim Fino ndryshon mbiemrin dhe behet Bashkim Grosso!

9. Fatos Nano nuk luan kurre basketball, dhe jo per shkak te mbiemrit!

10. Lulzim Bashes po i thahen lulet ne zyre!

11. Genta Ismaili, Nora Istrefi, Ciljeta Cilaga blejne makina pa airbag dhe s'vendosin rripin!
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #5 : 23/01/08, 17:05 »
0

1. None Bukuria eshte e shemtuar

2. Virgjeresha eshte kurve

Hahahahahahahahaha...sa kom qesh me kete! Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #6 : 23/01/08, 18:06 »
0

Hahahahahahaha...ec ta them tek vesh eci! Zgerdhihem :-*
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #7 : 23/01/08, 18:06 »
0

1. Trimi u frikesua...

2. I papare shume i njohur...

3. Ai punon turni 3 kamarier tek varrezat.

4. Mosarsyeja ska mundur ta perdor arsyen qe te arsyetoje

5. Pensioni eshte nje pension qe i jepet pensionistit kur del ne pension...

6. Jemi mbledhur ne nje mbledhje per te mbledhur te pambledhshmit qe
nuk mblidhen ne asnje mbledhje...

7. Vendi ku rri publiku - Shtepi publike

8. Sulmues i Flamurtarit - Flamur Topi

9. Dashnori i Madam bovari - Dashnor Diko

10. Ai, qe ben naze - Nazist

11. Ai, qe punon me tulla - Tullac

12. Prifti hypi ne minare te xhamise...
 
13. Babai i tij punon dentist ne pulari...
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #8 : 24/01/08, 08:08 »
0

Hahahahahahahaha..puc ty Mamush & vellackon time Gjuha :-X :-*, po moter kam?! :-X :-[ :D :-*

1. I thote nje memec ,nje shurdhi- qorri po na shikon

2. -Ku te punon babi?
-Kolonizator tek fabrika e kolinozit...

3. Me te hyre ne embeltore polici pyet shitesin:

Cfare lloje embelsirash keni?

Shitesi pergjigjet: "I kemi te gjitha format dhe madhesite e embelsirave"

Atehere polici ben porosine dhe thote: "Me jepni tri forma dhe dy madhesi"! Zgerdhihem

4. Kopraci con femine ne embeltore dhe porosit nje akullore...
-na jep nje akullore...me te miren dhe me te liren....

5. Perqindja e rritjes se zbritje eshte me e madhe se perqindja e zbriijes ne rritje...

6. Zinxhiri i marteses eshte aq i rende per tu mbajtur, saqe duhen dy veta biles
edhe tre qe ta mbajne... Zgerdhihem

7. Rrofsh e na lenc mbrapa!

8. Une e vleresoj vleresimin tend kur ti me vlereson mua me vleresime te vleresueshme...

9. - O goce a ka nai vend bosh aty ke zemra jote per mu.Ej ,mos e ki problem se edhe
po nuk pati rri ne kemb un.

- Jo re s`ka, prit autobuzin kur te vije... Zgerdhihem

10. Ju nuk dini me organizu asnje cermonmi vdekje....merre me men gjithe kjo vdekje pa orkester...  Zgerdhihem

11. Mira pyet Benin : Beni ku e ke shtepine ti ..?!!
Beni i thote Mires, e shef ate pallatin dy katesh? Ne kat te trete e kam une! Zgerdhihem

Ueeeee...hahahahahaha edhe pse i kam lexu & rilexu 100 here keto "Shprehjet Paradoksale",
me shkrine mu t`u qesh... hahahahahahahahahaha marovaaaaaaaaa... Zgerdhihem :'( Zgerdhihem :'( Zgerdhihem :'( Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #9 : 24/01/08, 18:06 »
0

Hahahahahahahaha..puc ty Mamush & vellackon time Gjuha :-X :-*, po moter kam?! :-X :-[ :D :-*

... Zgerdhihem :'( Zgerdhihem :'( Zgerdhihem :'( Zgerdhihem


hahaha  DY  KUKULLA  BARBIE :-* :-* :-* :-* SYBOJQIELLI

Kto jo vetem kukulla qekan, por...edhe princesha,engjellushke! :D

Puc Mamushin
Puc Vellackon
Puc Motrushen
Puc Motrushen tjeter


  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #10 : 24/01/08, 18:06 »
0

1. ANALFABETI ME I MADH I FSHATIT ESHTE MESUESI I GJUHES

2. Prit 2 minuta se kam pune dy sahat

3. ATA ISHIN ME SHUME SE 100 VETA...ISHIN NJA 50 VETE

4. Nėqoftėse ėshtė e vėrtetė se rėnia e njė glase zogu mbi kokėn
e njė njeriu sjell fat, atėherė mbi kokat e disa politikanėve qė kanė
arritur tė bėhen qeveritarė, me siguri do tė ketė rėnė ndonjė bajgė. Zgerdhihem

5. Leximi i gazetave na dhuron katėr tė mira, gėnjeshtrat, humbjen
e parave , tė kohės dhe, plumbin e shtypshkronjės.

6. Shoqja ime ka arritur nė pėrfundimin se, njerėzit e trashė janė shumė tė hollė!

7. Kryeqejfi i bashkėkombasve tė mi ėshtė kur tė tjerėve u mbetet qejfi

8. Cfare beli si kavanoz receli...hahahahahaha Zgerdhihem

9. I vetmi gaz qė nuk tė bėn pėr tė qeshur, por tė trishton dhe tė merr jetėn,
ėshtė ai qė tregtohet me bombula.

10. Mjekja popullore pasi kontrolloi tė moshuarin 87 vjecar, zbuloi shkaqet e dhimbjes
sė mesit tė tij dhe i tha: Mos u mėrzit xhaxha, se do tė vijnė ato! Hahahahahaha... Zgerdhihem Gjuha
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #11 : 24/01/08, 21:09 »
0

Hahahahahahh o yll bote ti me shkrive mi hahahahhahahahahahahahhahahah o shpirti i motres ahahahahhaahahahhahahahhahahahahahhaahhah. :D Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

...........xXx............
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #12 : 25/01/08, 08:08 »
0

Hihihihihihih Motrusheeeeeeeeee! Zgerdhihem Gjuha :-* :-* :-*

1. Romeo e Zhuljeta jetuan aq pak nė dashuri, saqė nuk vėrtetuan nė duheshin
me tė vėrtetė apo jo. Po tė ishin martuar, Shekspiri nuk do te shkruante tragjedi
, por komedi pėr jetėn e tyre. Hahahahahahaha... Zgerdhihem Gjuha

2. Cuditėrisht, ne urrejmė mė shumė ata qė na kanė bėrė nder dikur
, se ata qė na bėjnė keq sot.

3. Gjirokastriti kritikon te birin...
"...nuk thuhet di por dy, more kokeqip..."

4. Ata erdhen duke ikur!...

5. Bota eshte e rrumbullaket, megjitheate njerzit f***** neper qoshe! Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

6. Adami i thote Eves :
- Ti ke qene gruaja qe kam dashur me shume dhe s`te kam tradhetuar as edhe nje here!
- E di : I thote Eva: Por mos harro se kam qene dhe gruaja e vetme ne bote . Hahahahaha... Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

7. Mos hyr ne det derisa te mesosh not.
 
8. Asnje nuk shkon tek ai PUB-i, eshte gjithnje plot.

9. Nese i ke lexuar mesazhe, pergjigju, ne rast te kundert,
me shkruaj qe nuk i lexove.

10. Paradoks i shkruar ne nje leter:
- Perpara- η'fare lexoni mbrapa eshte e vertete.
- Mbrapa-η'fare lexuat perpara nuk ishte e vertete.
 
11. Dicka qe s'e ke hequr ti e ke.
- Ti briret nuk i ke hequr, pra ti ke brire. Hahahahaha... Zgerdhihem

12. Nje berber premtoi qe do te rruante gjithe fshatin, perveη vetes.
A mund ta mbaje dot premtimin ??? Zgerdhihem     
 
13. SMS
- Ajo:Te lutem me kthe pergjigje!
- Ai: Nuk kam lek ne telefon.
(tru story)  Zgerdhihem
     
14. Alo- me degjon?
me thuaj, nese nuk me degjon . Hahahahaha... Zgerdhihem
 
15. Nuk te fuksionon tastiera?
Atehere shtyp tastin Invio... Gjuha

16. Ik mi katunare qe s`ke pare lop me sy! Hahahahahaha... Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #13 : 03/02/08, 08:08 »
0

je intelgjente e cmendur. 8)
Identifikuar

Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #14 : 10/02/08, 13:01 »
0

1. Te gjithe qanin e asnjeri nuk shihte lot ne syte e njeri-tjetrit....

2. Paradoks kopraci...

- Hajdut, me ke vjedh plenat... HAHAHAHAHAHA Zgerdhihem Gjuha

3. Pyetet nje politikan shqipar nga media:

- si do i veje halli Shqiperise?
- ka 3 rruge: o do te behena me mire, o do te behena me keq...ose do te rrime kshu sic jemi tani...


Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #15 : 10/02/08, 15:03 »
0

 Shkel Syrin
« Ndryshimi I Fundit: 10/02/08, 16:04 nga Dr. Skuthi Kryetar i Partise se Dallavereve » Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #16 : 10/02/08, 16:04 »
0

1. Car beje te ze?....Per koke te kalamojve qe jom beqar...

- Edhe une qafsha 7-8 kalamojt se te 8-tin e ka ai ne bark!  Zgerdhihem Hahahahahaha... Gjuha
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #17 : 07/03/08, 18:06 »
0

( Eshte reale )

Dje...kur po shkoja per Shooping, rruges me
del nje pijanec perpara & me thote:
- Per koken e babait, e mallkova babain kur u martua.
- U trashegofsh! Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #18 : 21/03/08, 11:11 »
0

" Te dua moj qene, per kok te sateme "! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #19 : 21/03/08, 11:11 »
0

Ma jep nje buke te zeze se jam me biciklete!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #20 : 21/03/08, 11:11 »
0

Sapo u ktheva .. po beja nje gar noti me biciklete Gjuha
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #21 : 21/03/08, 12:12 »
0

Me hypi temeperatura nga akullorja!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
elbasanllija - ANTARE E SEKTIT TE DALLAVEREVE
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 5563


Shqiptare perjete!!!!!!!!!!

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #22 : 21/03/08, 12:12 »
0

po ti e ke babin te mire more biri maskarait  Gjuha Gjuha
Identifikuar

ALBANIAN AND PROUD OF IT !
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #23 : 29/03/08, 18:06 »
0

po ti e ke babin te mire more biri maskarait  Gjuha Gjuha

Hahahahahahahahaha...

- Te dua moj qene!
- Edhe une ore zagar! Zgerdhihem Gjuha :-[
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #24 : 29/03/08, 21:09 »
0

po ti e ke babin te mire more biri maskarait  Gjuha Gjuha

Hahahahahahahahaha...

- Te dua moj qene!
- Edhe une ore zagar! Zgerdhihem Gjuha :-[


Ose edhe une mi zhabe Gjuha
Identifikuar
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: