Kush eshte Edi Rama?

Kush eshte Edi Rama?

(1/21) > >>

KUPOLA:
Nje sadist dhe pervers i neveritshem... I martuar dikur me nje aktore shqiptare, e la ate me gjithe djalin e saj dhe te tijin njekohesisht, rrugeve te Greqise... Fqinjet e tij, tregojne kur e merrte ne shtepi ate te shkreten dhe pasi shfrynte epshet e nxirrte jashte duke e share dhe ofenduar dhe duke ja hedhe te mbathuarat ne sy te njerezve. Dhe perfundimisht ish gruaja e tij, pas akteve perverse te kesaj mostre, kaloi ne depresion dhe sot e kesaj dite eshte ne ate gjendje dhe e braktisur. Edi Rama thelle brenda vetes se vet i urren femrat dhe pasi ben seks me to kerkon ta "zhbeje" ne nje fare menyre aktin qe kreu duke i keqtrajtuar dhe denigruar. Kete e kane pohuar te gjitha grate qe kane pasur marredhenie seksuale me te, deri tek "gruaja" e tij e fundit, Rudina Magjistari.

Edi Rama nuk shkonte ne zbor dhe nuk bente fiskulture ne Fakultet si te gjithe studentet e tjere -- turp gjithe ai gomar i gjate nuk kishte bythe te kryente te pakten gjysmen e aktivitetit fizik qe benin gjithe studentet e tjere! Thuhej se kishte raport mjeksor per nje semundje (ishte me kartele thoshin studentet). Kur u kthye ne Tirane beri plot budallalleqe me brire saqe studentet u binden qe ishte vertet me kartele. Ne kohen kur ne qeveri ishte Berisha, Edi Rama gjeti nje vend per te fshehur bythen ne Paris... Se cfare bente ne Paris na e tregon, ai qe e gjeti atje dhe na e solli peshqesh ne Tirane. Ne Paris kjo moster shetiste me thonj te paprere dhe shiste ikona te vjedhura... Kete gje na e ka bere te ditur vete Fatos Nano -- ai qe e morri dhe e solli ne Tirane... E kush tjeter mund ta merrte nje maskara te tille si Edvin Rama e ta bente kryetar Bashkie, pervec atij qe eshte mŽ maskara se ai?? Pa dyshim se nderi i kryemaskarait i takon pjanecit Nano ... Keshtu keta dy, njeri me i keq se tjeteri, njeri me zagar se tjetri, njeri me hajdut se tjetri e mbajne peng Shqiperine duke me e pas shnderruar ate ne nje monopol te tyren.

Edi Rama prishi kjoskat ne Tirane per te vendosur dhe maskuar bizneset e veta. Eshte bere kerdia me lejet e
ndertimit qe ky hajdut jua jep vetem atyre qe i ndajne leket me te (ky maskara i ka shitur Koco Kokedhimes,
siperfaqe te tera toke vetem per L. 30,000 leke e plot skandale te tjera), ndersa ka perzene te gjithe ata qe nuk i jepnin pjese atij (sic eshte rasti i egjiptianit El Sajed). Ne pergjithesi, intelektualet shqiptare, pavarsisht nga bindjet e tyre, te majta apo te djathta, kane dhene vlersimet me te keqija per shtazen Edi Rama. Dritero Agolli kur e vune Minister te Kultures tha: "Ky coban do e shkaterroje fare kulturen shqiptare" Nje nga analistet me te shquar shqiptare Fatos Lubonja ne nje diskutim publik me kete njeri, midis te tjerash i tha: "Ti je psikopat, sa kohe ke pa pire ilacet?" Vleresime pak a shume me te njejtat tone, vine edhe nga shume figura te tjera te shquara per kete rrugac.

KUPOLA:
ka kush ndonje mendim kondra :D ?

KaDHaisti Franko:
kam pershtypje te tjera...

KUPOLA:
e di qe ke dhe nje pershtypje tjeter QE EDIN PERDOR COCAINE DHE KAM HARRUAR TA THEM UN . DHE SKE DESHIRE TA QUASH PSIKOPAT POR MALLIST  :-D

KaDHaisti Franko:
i bo me qef ca pune ai... jo me kriza histerizmi "e dua te gjalle, ai vjen me ne ne tirane"... e kupto vet ti...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page