Kryesore
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Duka: U la sėrish Ivani tė komandojė nė stadium. Dėnimet, tė papranueshme
Duka: U la sėrish Ivani tė komandojė nė stadium. Dėnimet, tė papranueshme
Njė vendim shokues ai i UEFA-s, i vėshtirė pėr t'u parashikuar, qė ka befasuar edhe presidentin e Federatės Shqiptare tė Futbollit, Armand Duka
UEFA: Shqipėria humb 3-0 nė tavolinė ndeshjen me Serbinė, FSHF 100 mijė € gjobė
KOMENTO
Vendimi i UEFA-s, Nishani: I padrejtė, racizmi kundėr vlerave tė BE
Vendimi i UEFA-s, Nishani: I padrejtė, racizmi kundėr vlerave tė BE
Njė vendim aspak tė drejtė dhe tė paekuilibruar e ka cilėsuar Presidenti Bujar Nishani vendimin e UEFA-s pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi. Nė njė reagim nė “facebook” Nishani shkruan se sporti dhe drejtėsia duhet ti bashkojnė popujt
Rama: Fitorja e asaj nate mė e madhe se 3 pikė. UEFA minus tė madh vetes para racizmit
KOMENTO (3)
Akuzohet pėr ndėrtim pa leje, arrestohet biznesmeni Fratari. Nė 2007 ‘u pėrplas’ me Ramėn pėr 1 mln $
Akuzohet pėr ndėrtim pa leje, arrestohet biznesmeni Fratari. Nė 2007 ‘u pėrplas’ me Ramėn pėr 1 mln $
Njė biznesmen ėshtė arrestuar ditėn e sotme nga policia pasi akuzohet pėr ndėrtim tė paligjshėm. Burime nga polica bėjnė me dije se kanė vėnė nė pranga biznesmenin Hajredin Fratari
Arrestimi i biznesmenit Fratari, Noka: Hakmarrje politike e kryeministrit Rama
KOMENTO (26)


 
UEFA: Shqipėria humb 3-0 nė tavolinė ndeshjen me Serbinė, FSHF 100 mijė € gjobė
Komisioni Disiplinor i UEFA-s: Shqipėria humb ndeshjen nė tavolinė, FSHF edhe 100 mijė euro gjobė. De Biasi: Vendimi nuk na dha drejtėsi. FSHF: Vendimi i padrejtė, vijojmė luftėn pėr tė marrė 3 pikėshin
Vendimi pėr ndeshjen, Fitouss: I kėnaqur qė nuk jam ambasador i UEFA-s
Vendimi i UEFA-s, protestė tek Kryeministria: “Stop racism and albanophobia”
Vendimi i UEFA, sondazhi nė BalkanWeb: 63.05% prisnin 3 pikė pėr Shqipėrinė, 6.76% pėr Serbinė
Rama: Sot nuk u bė drejtėsi pėr atė qė ndodhi nė stadiumin e Beogradit!
Basha: Rama lėri llogjet nė FB, angazhohu qė Kombėtarja tė ketė drejtėsi
Vendimi i UEFA-s, Duka: Nuk refuzuam rinisjen e lojės, lojtarėt ishin tė dhunuar
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrjė pėr protestė
Serbia e pakėnaqur me vendimin e UEFA-s
The Guardian: Shqipėria u dėnua pėr njė dron, tė cilin nuk dihet kush e drejtoi
Kreu i Federatės kosovare, Vokrri: Vendimi i UEFA-sė, skandaloz
Vendimi i UEFA-s, Bogdani: Rama dėshtoi, asnjė minutė lobim pėr kombėtaren
Vendimi i UEFA-s, ironizon Totozani: Lojtarėt duhet tė hynin nė fushė me skafandra
Kapiteni i Kuqezinjve, Cana: Kjo nuk ėshtė drejtėsi!
VIDEO
KOMENTO (272)
Rama: Fitorja e asaj nate mė e madhe se 3 pikė. UEFA minus tė madh vetes para racizmit
Pas vendimit tė UEFA-s ‘pėr tė ndarė nė mėnyrė tė barabartė fajin’ e incidenteve tė ndodhura mbrėmjen e 14 tetorit nė Beograd, nė ndeshjen mes Serbisė e Shqipėrisė, vjen edhe reagimi zyrtar i kryeministrit Edi Rama. Rama: UEFA na lagu njėsoj si Serbinė, na barazoi me racizmin e dhunėn
Rama reagon nė FB: Sot nuk u bė drejtėsi pėr atė qė ndodhi nė stadiumin e Beogradit!
Rama: Serbėt do i presim nė Shkodėr, behuni gati 20 mijė zemra Kuq e Zi
Vendimi i UEFA-s, Bogdani: Rama dėshtoi, asnjė minutė lobim pėr kombėtaren
Nėntė fashistėt qė i dhanė fitoren Serbisė
VIDEO
KOMENTO (66)
Vendimi pėr ndeshjen, Fitouss: I kėnaqur qė nuk jam ambasador i UEFA-s
Ambasadori francez Bernard Fitoussi ka deklaruar se ėshtė i kėnaqur qė nuk ėshtė ambasador i UEFA-s pas vendimit tė kėsaj tė fundit lidhur me ndeshjen Serbi-Shqipėri
KOMENTO (10)
Bruksel, Basha takon homologėt nė PPE: Rrėshqitja nga standardet, alarm pėr KE
Kryetari i Partisė Demokratike, Lulzim Basha, mori pjesė nė samitin e Partive Popullore Europiane, i cili i parapriu atij tė liderėve tė BE. Pas bisedave qė zhvilloi me liderė europianė zoti Basha theksoi se dhėnia fund e praktikės sė zhbėrjes sė standardeve demokratike nė Shqipėri ėshtė parakusht pėr tė garantuar ecjen pėrpara nė rrugėn e integrimit europian
VIDEO
KOMENTO (2)
Deputetėt e PS: Mbėshtesim INUK, ndėrtimet qė nuk janė prishur legalizime kriminale tė PD
Deputetėt socialistė tė Tiranės u pėrgjigjen akuzave tė PD-sė pėr prishje selektive tė ndėrtimeve nė kryeqytet. Nė njė deklaratė pėr mediat, deputetėt e PS-sė shprehin mbėshtetjen e tyre pėr INUK. Bashkia e Tiranės: Mos mbroni paligjshmėrinė
KOMENTO (3)
Tahiri: Kush shkel semaforin, të marrë kredi ose të shesë makinën të lajë gjobën
Propozimi i Ministrisë së Brendshme për të dhjetëfishuar gjobat për shkelësit e qarkullimit rrugor ka angazhuar dje vetë ministrin Saimir Tahiri për të bindur deputetët e Partisë Socialiste se kjo është zgjidhje duhur
KOMENTO (52)
Corriere Della Sera: Shqipëria “L’America” e re e italianëve
“A e dini se çfarë ishte fjala e parë e djalit tim? “Babi”, që do të thotë baba në gjuhën shqipe. Ndoshta kjo është një shenjë, por si mund të kthehem në Itali, nëse fëmija ka lindur dhe është rritur këtu? “. Luca Falanga është ulur në një bar tek Rruga Durrësit, një rrugë që vjen nga zemra e Tiranës
KOMENTO
Kapiteni i Kuqezinjve, Cana: Kjo nuk ėshtė drejtėsi!
Kapiteni i Kombėtares shqiptare, Lorik Cana, nuk mund tė mungonte me komentin e tij nė lidhje me vendimin e sotėm tė Komisionit Disiplinor tė UEFA-s pėr ndeshjen Serbi-Shqipėri
KOMENTO (10)
Fullani e Golemi më datë 5 nëntor në Gjykatën e Lartë
Ish-Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani dhe inspektorja e Elivar Golemi do të dalin në gjyq në datën 5 nëntor. Mësohet se seanca ndaj Golemit do të jetë më 5 Nëntor në orën 09:10 minuta kurse ndaj Fullanit në orën 10:00
KOMENTO
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrjė pėr protestė
Fill pas vendimit tė dhėnė nga UEFA, ku Shqipėria ka humbur nė tavolinė 3 pikėt e ndeshjes me Serbinė, ka reaguar politika shqiptare, duke dėnuar kėshtu kėtė veprim.
KOMENTO (52)
Touareg-u i djalit tė politikanit Aleksandėr Biberaj rezulton i vjedhur nė Serbi
Djalit tė politikanit Aleksandėr Biberaj i gjendet njė automjet i vjedhur. Burime nga policia bėjnė me dije se rezultoi qė automjeti tip Volswagen Touareg me targa TR 3555U nė pronėsi tė shtetasit Klajdi Biberaj, 28 vjec ėshtė sekuestruar pėr shkak se pėr shkak tė verifikimeve tė kryera nga INTERPOL rezulton e vjedhur nė Serbi nė vitin 2007
KOMENTO
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Bruksel, Basha takon homologėt nė PPE: Rrėshqitja nga standardet, alarm pėr KE
 
 
BALKANWEB.TV
PD: INUK bandė zuzarėsh qė ėshtė kthyer nė zar tė Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: Fitorja e asaj nate mė e madhe se 3 pikė. UEFA minus tė madh vetes para racizmit
 
 
BALKANWEB.TV
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrje pėr protestė
 
 
BALKANWEB.TV
Studentėt e Inxhinierisė nė protestė, kundėr rritjes sė tarifės e mesatares sė Masterit
 
 
BALKANWEB.TV
UEFA: Shqipėria humb 3-0 nė tavolinė ndeshjen me Serbinė, FSHF 100 mijė € gjobė
 
 
BALKANWEB.TV
Zhvesh gruan nudo dhe e detyron tė ec nėpėr fshat
 
 
BALKANWEB.TV
FSHF: Vendimi UEFA i padrejtė, vijojmė luftėn. avokati: Praktikisht Serbia s’ėshtė dėnuar
 
 
BALKANWEB.TV
Bojkoti, Basha: Kemi propozuar marrėveshje me garanci ndėkombėtare
 
 
BALKANWEB.TV
Kuvendi shkarkon me votim tė fshehtė Cefėn dhe Lelēajn nga KLD
 
 
BALKANWEB.TV
Prokuroria merr tė pandehur Kristaq Gervenin, mbajti gradėn qė nuk i takonte
 
 
BALKANWEB.TV
Prodhuesit e bukės: Proteinat nuk janė problemi i vetėm, Unioni veproi si monopol
 
 
BALKANWEB.TV
BIRN: Fazllic 1 mln $ 'investim' pėr PD, ua vodhi amerikanėve nė kėmbim tė njė kontrate biznesi
 
 
BALKANWEB.TV
AMA, Peza: Nesėr mblidhemi pėr kryetarin e ri, opozita tė vijė pėr dėgjesat
 
 
BALKANWEB.TV
Trami, Bozdo: Rama tė japė ‘ok’, tė mos e bllokojė pėr interesa politike
 
 
 
 
FOTOGALERI
Prishtinė, “Plisat” protestojė kundėr vendimit tė UEFA-s
 
 
FOTOGALERI
Hackerat shqiptarė lėshojnė Dronin nė faqen e Qeverisė Serbe
 
 
FOTOGALERI
Bleona me Porsche prej ‘ari’
 
 
FOTOGALERI
Njihuni me qytetin fantazmė!
 
 
FOTOGALERI
Kur Tulisa tė hipėn mbi shpinė
 
 
FOTOGALERI
Ish Miss Univerisi 67 vjeēe dhe duket si 20
 
 
FOTOGALERI
Vendimi i UEFA, ironizohet keqazi Platini
 
 
FOTOGALERI
Mė nė fund Kate Middleton-it i duket barku
 
 
FOTOGALERI
Scarlett Johansson fotot nudo qė iu grabitėn nė celular
 
 
FOTOGALERI
Shtėpia mė e vogėl nė botė, 340 mijė euro pėr 17 m²
 
 
FOTOGALERI
Si i ati dhe i biri, ja ngjashmėria e yjeve
 
 
FOTOGALERI
Ēmend motra e Kim, ēfarė bukuroshe!
 
 
FOTOGALERI
Kur qeni bėhet njė jastėk perfekt pėr macet
 
 
FOTOGALERI
Zhvishet sulltanesha Hyrrem!
 
 
FOTOGALERI
Nė Romė, sfilata e parė pėr martesat gay
 
 
FOTOGALERI
Nė fushė me njė kembė, sfida e Francescos, rasti i pare nė njė kampionat pėr te rinj
 
 
FOTOGALERI
Lauren Goodger, njė belfie pėr fansat nė Instagram
 
 
FOTOGALERI
Megan Gale, nje mami seksi, topless pėr Who
 
 
 
 
   
 
 
Lajme te Kategorive te tjera
 
    Pasuria, prokuroria dërgon në gjyq kryebashkiakun e Bajram Currit  
    Jahjaga: Zgjidhja e krizës, përgjegjësi e liderëve partiakë  
    Shkup, përleshje mes simpatizantëve të BDI, 4 të plagosur  
 
 
    Personi që sulmoi parlamentin në Kanada kërkonte pasaportë të Libisë  
    Duka: U la sėrish Ivani tė komandojė nė stadium. Dėnimet, tė papranueshme  
    Si ka ndryshuar simbolika e kryqit nazist  
   
    Vendimi i UEFA-s, Gjebrea: 3 pikë nuk janë asgjë përpara kuçkërisë evropiane  
    Miku i Dukës që na e futi!  
    Vizita e Ramės, Tadiē: Mė mirė tė shtyhet sesa tė anulohet