Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

E dashura e futbollistit të njohur shqiptar “çmend” rrjetet sociale me fotot e saj nga plazhi

Temperaturat në verë duket se i ngrenë jo pak edhe bukuroshet shqiptare. Pranë detit, nëpër shkëmbinj, nga çadra, hoteli apo pishina, nuk mundojnë pozat duke sjellë pranë fansave atmosferë ‘hot’.

Sara Shehu 1

Një prej këtyre bukurosheve duket se është edhe Sara Shehu, volejbollistja tërheqëse, partnerja e futbollistit, Olsi Teqja i cili këtë verë la ekipin e Tiranës dhe kaloi te skuadra e Shkëndijës së Tetovës.

Sara Shehu 3

Por ndërsa Olsi nuk i ka marrë ebde pushimet dhe luan me ekipin e tij në Europa League, e fejuara e tij po i shijon në maksimum pushimet e kësaj vere.

Sara Shehu 4

Ajo ka zgjedhur plazhet e jugut të Shqipërisë, ndërkohë që është shfaqur në formë perfekte dhe shumë seksi duke mahnitur ndjekësit e saj.

Sara Shehu 7

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.