Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Elvana Gjata ndryshon look, ja si duket këngëtarja me prerjen e re të flokëve (Foto)

TIRANE – Elvana Gjata nuk preferon shumë të eksperimentojë me modele të ndryshme flokësh. Por kësaj herë këngëtarja e njohur ka vendosur të presë shkurt flokët e saj.

Ajo ka postuar disa foto nga Prishtina ku shfaqet me modelin e ri të flokëv dhe sic e shihni i shkon shumë. Ky model flokësh i bërë nga Elvana me siguri do të bëhet shumë i preferuar edhe nga vajzat e tjera.
(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 7 )

 • ada

  Elvana s’di te flase dy llafe; ama ben si kengetarja e kombit!
  kopjon shume,origjinalitet 0,talent 0, menaxhim super !
  shume shume FAKE !!!!!!!!!!
  Botoxi i ka tjetersuar fytyren.
  ka perenduar, next please…

 • O balkanweb…. a s’ka ndonje lajm me te rendesishem se floket e Ms. Gjata? Give us a break please…..:)

  Nejse, skam degjuar fjale te mira ose te keqija per kete “kengetaren” pale ka ndonje stil te vecante se kenduari qe ne nuk e dime akoma… os emerret me biznese dhe kengen e ka “hobby”…

  Me fal por Shqiperia NUK KA kengetare por ka pasur dikur kur kam qene une I vogel dhe luaja rrugeve te Tiranes…..

  Kam shume vite ne USA por kur degjoj kengetaret shqiptare pervec 1 ose 2 . KLM

 • Ana

  Meqe eshte personazh publik kjo kengetarja eshte e ekspozuar ndaj opinionit te degjuesve te muzikes(sa per paranteze). Ne vleresimin tim Elvana me duket sikur sikletoset shume kur kendon, nejse kur me rastis ta degjoj nderroj kanal.sa per pamjen nuk me thote asgje, si e mpire komplet. Tregu muzikor keshtu si eshte katandisur ka vend edhe per te. Media ben cmos te mbushe hapesiren me keto lajme bajate per modelin e flokeve te Elvanes kur perdite po vriten e dhunohen gra!!! Realitet vertet I hidhur, sikur te jepnin te gjithe keta “artistat” nje pjese te lekeve per iniciativa ne ndihme te grave ndoshta do e lehtesonin ndergjegjen qe hane qyl. Reagoni!!!

 • kjo ka tipare asiatike , si me qene nga thailand e jo nga europa

 • Jam sh ,po sh dakort me komentin me poshte….nfillim mka pas pelqy edhe mua kjo “gjeja” se mendoja…hajt shyqyr kemi kengetar te zote qe do na bejn krenar si komb…por kta e humbin fillin, natyrshmerine, ndershmerine,etj etj rruges..e kshtu qe mendojn vetem per veten, pordhet vu…kadal moj goc kadal se nk i dihet ksaj dynjaje,jeto natyrshem…

 • Nuk di nga t’ja filloj, E para kjo gjyshe nuk eshte aspak shembull per vajzat. Te paktem ato qe njoh une thojne se eshte nje super pordhace qe ka humbur modestine rruges. Nuk ka dhene nje Interviste muzikore prej 10 vjetesh + ka harruar te shkruaj Shqip, Pristina? WTF! Nje kopjace e stilit te vjeteruar Amerikan. Shikoni c’fare mostrash postojne ne INSTA e saje. Fansa rrugace, Kjo paguhet nga individe koti dhe paguan per klikime fallco YT, Nuk ka djersitur njehere ne skene pasi nuk di te kendoje.