Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

FOTO/ Rama “imiton” Donald Lu, mbyll veshët sapo nis të flasë Monika Kryemadhi

edi-rama-mbyll-veshet

TIRANE- Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur të imitojë ambasadorin e SHBA-ve, Donald Lu gjatë seancës së sotme, me veprimin që ka bërë sapo ka nisur të flasë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Ndërsa Lu, refuzoi një ditë më parë të dëgjonte fjalën e Gramoz Ruçit nëKuvend dhe hoqi kufjet, Rama mbylli veshët për të mos dëgjuar Monika Kryemadhin.
rama-mbyll-veshet-flet-kryemadhi
Kryeministri, siç duket edhe në fotot e siguruara nga BalkanWeb është parë të vërë kufjet (ndoshta ka dëgjuar muzikë) sapo zonja Kryemadhi nisi kritikat ndaj qeverisë.

(m.a/BalkanWeb)


Komente ( 4 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.