Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Wimbledon, Kate një përkëdhelje në publik për Williamin e saj

Një publik i veçantë për të festuar fitoren e tenistit Roger Federer, që hyn në historinë e Wimbledon falë suksesit të tetë në karrierë, në fushës londineze, kundër kroatit Marin Cilic.

Në tribunën e publikut teksa duartrokisnin në Centre Court, ishin edhe dukesha e Cambridge, Kate dhe princi William.

Në rrjetet sociale fotot e pjesëtarëve të familjes mbretërore, veçanërisht fotoja e Kate që përkëdhel bashkëshortin është komentuar shumë dhe ka marrë shumë like.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.