Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari

Irina Shyak zbavit fansat me foto ku tregon gjoksin

Irina Shayk është një nga modelet më të famshme në botë dhe shumë aktive në rrjetet sociale.
Së fundmi bukuroshja ruse ka postuar ne llogarinë e saj Instagram foto ku tregon format e saj trupore dhe konsumon një dreke me mikeshat e saj të dashura.
E veshur me të zeza, ajo ekspozon gjoksin në prej fotove duke marre komente ng fansat.
(da.xha/BalkanWeb)