Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VLORE– Një makinë në pronësi të një punonjësi policie është djegur gjatë natës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:10, ku Salla Operative Vlorë është njoftuar prej një telefonate se në lagjen “Pavarësia”, pranë palestrës se Mundjes, një mjet ka marrë flakë. Shërbimet policore dhe ai zjarrëfikës kanë...

KURBIN- Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Mamurras. Ngjarja e rëndë ndodhi te ‘Kryqëzimi i Patokut. ‘BalkanWeb’ bën me dije se një automjet ka përplasur një grua, e cila ishte duke kaluar rrugën. Fill pas përplasjes, gruaja, identiteti i të cilës nuk dihet, është transportuar më urgjencë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.