Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

ITALI- Një 40-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga, pas një operacioni të përbashkët mes policisë shqiptare dhe asaj italiane. Mësohet se shtetasi Nikolla Sh., ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. NJOFTIMI I POLICISE Policia e Shtetit informon se në bashkëpunim me policinë italiane nëpërmjet Zyrave Ndërlidhëse në...

TIRANE- Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm pranë rrugës ‘Bardhyl’. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në kryqëzim, e për pasojë një person është lënduar. “BalkanWeb” mëson se i lënduar është një nga pasagjerët e mjeteve, por fatmirësisht pa rrezik për jetën. Deri më tani nuk...

GJIROKASTËR- Një ‘çerdhe’ prostitucioni është goditur nga policia e Gjirokastrës në lagjen “18 shtatori”. Burime për “BalkanWeb” bënë me dije se është zbuluar një lokal pranë gjimnazit “Siri Shapllo”, i cili me sa duket prej vitesh shërbente për aktivitetin e prostitucionit. Pronarja e lokalit me inicialet V.L. e divorcuar...

SHKODER– Përgjime rrëqethëse janë lexuar ditën e djeshme në Gjykatën e Krimeve të Rënda në procesin ndaj biznesmenit nga Shkodra, Sadetin Sula dhe ish-punëtorit të tij, Fatjon Karameshtna. Këta të dy akuzohen për vrasjen e Suela Sulës, bashkëshortes së biznesmenit tre vite më parë, në Melgushë të Shkodrës. Vrasja,...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.