Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Melania Trump, look ‘meshkujsh’ për të pritur kryeministrin kanadez në Shtëpinë e Bardhë

SHBA-Melania Trump shquhet gjithmonë për stilin e saj të veshjes.
Këtë herë në Shtëpinë e Bardhë, teksa priste në një vizitë kryeministrin kanadez Justin Trudeau dhe bashkëshorten e tij Sophie, zonja e parë e Amerikës ka zgjedhur një look ‘mashkullor’.
Me një kostum gri me pantallona të Raulf Loren dhe një kollare të zezë, Melania dukej shumë bukur.
(da.xha/BalkanWeb)