Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Pas lajmeve për shtatzëninë, Xhensila dhe Besi nisën me pushime (Foto)

Untitled-1

TIRANE – Pas zhurmës së madhe mediatike, se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të një fëmije çifti ka vendosur që largohet për pak kohë nga Shqipëria e të nisin pushimet.

santosu

Vetëm dy ditë më parë qarkulloi në media lajmi se Xhensila është shtatzënë, lajm të cilin e mohoi më vonë motra e Besit. Këtë e ka bërë të ditur Besi i cili ka postuar një foto nga Santorini dhe pyet fansat: “Çfarë pamje ë?” në foton e postuar nga Besi shihet një pjatë më domate, kastravec, ullinj dhe qepë.
(er.cu/Balkanweb)


Komente ( 1 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.