Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

“Përjetësisht bashkë”, Afërdita Dreshaj vulos dashurinë me dedikimin romantik

25022750_2060301934199406_5599592886657089536_n

KOSOVE – Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj javë më parë zyrtarizoi fejesën e saj. Ajo u fejua me hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl, me të cilin siç ka treguar, është tejet e dashuruar.

af4-e1515776939321-780x439
Këtë gjë ajo e vërteton edhe përmes një fotove shumë të veçantë që ka publikuar së fundmi në InstaStory, ku shfaqet më se e lumtur pranë të fejuarit. Ajo i ka bërë një dedikim shumë romantik Jakubit në përshkrimin e fotografisë. “Gëzuar për përjetësinë tonë” – ka shkruar Dreshaj.

aferditta

Çifti ka disa vite që janë shpërngulur në SHBA, dhe duket se jetëgjatësia e lidhjes së tyre është vërtetësi që ata duan të jenë përgjithmonë me njëri-tjetrin.
(er.cu/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.