Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Zyrtari i OKB-së: Bombat laptop janë vetëm çështje kohe

auto_lap1489769846

Shefi i komitetit të Kombeve të Bashkuara në luftën kundër terrorizmit, Jean-Paul Labord paralajmëroi se instalimi i bombave në laptop janë vetëm çështje kohe dhe se shumë shpejt do të vijë koha që instalimi i bombave me laptop do të bëhet një problem shumë shqetësues për sigurinë në botë. Ai këto komente i bëri pasi zyrtarët vendosën që të heqin dorë nga ndalesa e bartjes së laptopave në fluturimet nga Evropa drejt SHBA-ve, shkruan BBC.

(BalkanWeb)


Komente ( 2 )

  • Une them ti zhdukim nga faqja e dheut. Ishim m

  • jon

    Par disa ditesh Trump u akuzua se dha sekrete tek Rusia dhe se vuri ne rrezik agjentet izraelite. Fakti eshte se Rusia e dinte se izraelitet ishin pikerisht pas rrezimit te 2 avioneve civile ruse nje ne Egjipt dhe tjeterin ne detin e Zi dhe e izraelitet jane te paret ta perdorin kete teknologji per terrorrizem. Kejo eshte nje tjeter arsye pse ISS jane shume te rendesishem sepse terrorrizmin zionist, midia zioniste ja hedh fajin te tjereve.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.