TIRANE

Këngëtari i njohur Sidri Bejleri rreth 2 muaj më parë u bë baba për herë të katërt. Lajmin e dha vetë këngëtari i njohur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa ditën e djeshme me rastin e festës së Kurban Bajramit, Sidriti na ka treguar prezantuar vogëlushen e tij. Këngëtari i njohur publikoi një foto të familjes në këtë ditë feste dhe në sy bie vogëlushja e e veshur me një fustan rozë.

Vajza quhet Ejna qëndron në krahët e mamit. Në foto janë edhe dy fëmijët e tjerë Amad 9 vjeç dhe Emel 6 vjeçe. “Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju begatoftë!”,- shkruan Sidriti në këtë ditë të veçantë dhe shumë të rëndësishme për të.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: