KOSOVE

Rreth 3 javë më parë Elita Rudi u bë nënë për herë, duke sjellë në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me ermin e veçantë Zëri. Sigurisht, ardhja në jetë e Zërit, djalit të saj dhe reperit Gjiko ka qenë kryefjala e medias rozë për ditë me radhë, e me siguri që i vogli jua ka mbushur jetën dhe zemrën plot prindërve të tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ditën e djeshme në festën e gruas më 8 mars Elita u shfaq për herë të parë pas lindjes. Ajo ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet e buzëqeshur së bashku me djalin.

Sic e shihni dhe në foto Elita duket në formë të shkëlqyer fizike edhe pse tre javë pas lindjes. Me lumturinë që i lexohet qartë në fytyrë dhe me një imazh të kuruar në detaje ajo shijon momente të veçanta më djalin e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb