70 mln euro që ishte destinuar për Milan Skriniar mund të investohen për të transferuar Bernardo Sila-n. Sipas Times: PSG është gati t’i vendos Man.City këtë shumë në tavolinë për të siguruar shërbimet e portugezit.

Si gjithnjë në raste të tilla, PSG josh lojtarin një kontratë më të mirë në aspektin financiarë. Silva ka një kontratë me Man.City deri në vitin 2025, por dukshëm nuk bën pjesë në planet e Pep Guardiola.

Më herët, Bernardo Silva u lidh me një transferim të mundshëm në “Camp Nou”, por Barcelona e ka të vështirë të plotësojë kërkesat e “qytetarëve”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb