Ish-konkurrentja e Përputhen me dashje ose jo u bë tepër e njohur me deklaratën e saj në puntatën hyrëse në program, teksa deklaroi se i ishte përkushtuar shkollës dhe se nuk kishte pasur kohë për një lidhje, ndaj ishte edhe e virgjër.

Ajo mori gjithë vëmendjen e konkurrentëve dhe jo vetëm, me deklaratën e papritur që bëri dhe që prej asaj kohe, Sindi ende ngacmohet për temën e nxehtë.

Madje edhe së fundmi gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit, dikush e ka pyetur në lidhje me virgjërinë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“A je ende e virgjër?”, i shkruan dikush, të cilit Sindi ka vendosur që t’i përgjigjet publikisht.

“Hahahahahah kjo pyetje e përsëritur! Më falni, t’iu pyes dhe unë: a duhet të jap llogari për këtë pjesë? Për çfarë iu intereson a jam, a s’jam? Pse iu ka ngelur kaq shumë peng kjo virgjëria? Kaq mit është bërë ditët e sotme? Puthje”, është përgjigjur ish-konkurrentja e “Për’puthen”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: