Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loçi, ka ironizuar dy binjakët Veshaj në rrjetet sociale.

Ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram ku mes të tjerash është pyetur se çfarë mendimi ka për emisionin e tyre “Më lër të flas”.

Në përgjigjen e saj ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ shkruan se emisioni nuk ka asgjë të veçantë, bën humor burgu dhe seksualizojnë vajzat. Më tej shton se temë kryesore është ‘çifti i famshëm’ në çdo puntatë, referuar Borës dhe Donaldit.

“Emision pa asgjë të veçantë, intervista të zakonshme, humor “burgu”, skeçe të kopjuara copy-paste nga italianët (mos më bëni të flas për seksualizimin që i bëjnë femrës). Vetëm në Shqipëri ndodhin që emisione të tilla të marrin duartrokitje dhe klikime…Tema kryesore në çdo episod është çifti i famshëm! Pra me pak fjalë, emision sipas mendimit tim, pa pikë kuptimi! Megjithatë, nuk dua të gjykoj, thjesht po shpreh mendimin tim. Mund të jem dhe plotësisht gabim!”, ka shkruar ajo.

640 0 2 1655809709
640 0 2 1655809709

Kjo nuk është hera e parë që ajo flet kundër tyre pasi edhe më parë ka sulmuar edhe Donaldin, edhe Borën. Këtë të fundit në një intervistë e ka cilësuar si një njeri shumë të ftohtë./panoramaplus

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb