Adelina Tahiri feston ditëlindjen. Këngëtarja sot mbush plot 30-të vite dhe që në orët e para të mëngjesit ajo mori shumë urime nga miq e familjarë.

Ndër të tjera, ajo mori edhe dhuratë, pikërisht nga partneri i saj, Serjozha Markov.

Bëhet fjalë për një çantë të markës “Hermes” që është shumë e kushtueshme.
“Urime ditëlindja e 30-të për mua. Çanta ime e ëndrrave më në fund është këtu, faleminderit zemër,” shkroi këngëtarja në mbishkrimin e postimit të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb