Afrona Dika është bërë akoma më e përfolur pas ndarjes me këngëtarin, Blero.
Kohët e fundit është aluduar një romancë e re e postimi i fundit i Afronës ngriti dyshimet për një lidhje të re të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo sonte në “InstaStory” publikoi një foto nga një darkë ku shihet dora e një mashkulli. “Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.

Në anën tjetër Blero së fundmi publikoi foto krah një vajze misterioze ku shiheshin shumë të afërt. Blero ka nisur lidhjen e re të dashurisë. Me këtë ngrit dyshime përmes imazhit të fundit, ku shihet pranë një vajzë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: