KUKËS


Një aksident është shënuar këtë pasdite në Rrugën e Kombit, në afërsi të Doganës së Morinës.


Një kamion u përplas me trafik-ndarësen dhe për rrjedhojë drejtuesi i mjetit është plagosur. Ai u dërgua për mjekim në Spitalin e Kukësit.


Kamioni ishte i ngarkuar me qymyr dhe po shkonte për në Kosovë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb