TIRANE – Aktori në spektaklin e humorit “Portokalli” Erion Isai është bërë baba për herë të parë i një vajze. Erioni dhe bashkëshortja e tij, Ajlin kanë vendosur ta quajnë vogëlushen e tyre Ajër!

Lajmin për ardhjen në jetë të Ajër, aktori e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social “Instagram”.

“Kjo është vajza ime dhe @ajlin_petrela. E quajnë Ajër, është ajri jonë… Dashuria jonë…. Faleminderit Perëndi…. O zot, bekoje… Më shumë se mua!”, shkruan Erion Isai.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb