Miss në Shqipëri dhe aktore shumë e njohur në Turqi, Almeda Abazi ndodhet në Shqipëri për të drejtuar njërin nga emisionet e kërcimit, ku edhe po njihet më shumë me publikun shqiptar.

Në imazhet e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, shohim se Almeda mbrëmjen e kaluar është duket e mrekullueshme.

Veshur me një fustan ngjyrë blu ajo dukej si një flutur, kurse në fund falënderon të gjithë që e kanë parë postimin e saj.
almeda-615243140451524314080

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: