Të bukur dhe të dashuruar, George Clooney dhe Amal Alamuddin janë një çift perfekt. Të dy janë fotografuar teksa hynin në një restorant dorë për dore. Të martuar në 2014, Amal dhe George duken shumë të lumtur.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Pak ditë më parë George dhe Amal ranë në sy gjatë premierës së filmit “The Tender Bar”, ku u shfaqën të qetë dhe të qeshur teksa putheshin dhe përqafoheshin përpara kamerave. E njëjta gjë ka ndodhur edhe tani ku paparacët kanë vjedhur në New York, foto gjatë një ceremonie private, ku çifti shfaqej i lumtur dorë për dore teksa hynte në një restorant.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb