Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevilani feston sot 31 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të Armina ka marrë shumë urime, nga miqtë e ndjekësit. Ndërkohë nuk është zbuluar ende dhurata që I ka bërë partneri, Shkëlzen Berisha.

Vlen të përmendet se kohët e fundit Armina ka qenë mjaft e angazhuar në ekran dhe jetën publike, pasi është pjesë e emisionit “Goca dhe Gra”, ku flasin për tematika të shumta sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb