Ajo ka parakaluar disa javë më parë në pasarelat e Paris Fashion Week dhe është shfaqur në revista të shumta glamour si dhe në edicionin e veçantë të Sports Illustrated dhe tani ajo shfaqet gjysme nudo në një tjetër kopertinë reviste pikërisht tek Maxim.

Ajo është Ashley Graham, modelja seksi over size, e cila në moshën 28 vjeçare është bërë një nga femrat ‘Large’ më të kërkuara në spotet publicitare për femra.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: