Një ngjarje e rëndë është shënuar në Belgjikë një mbrëmje më parë.

Gazetarja Klodiana Lala, raporton për “BalkanWeb”, se të shtunën i është bërë atentat Bledar Muçës.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Anverse.

Muça nuk është një emër i panjohur për drejtësinë, pasi konsiderohej si krahu i djathtë i Ardian e Florenc Çapja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb