Modelja seksi dhe aq shumë e përfolur Aurela Hoxha i ka dhënë fund fejesës së saj prej 15 vitesh me një biznesmen. Ajo është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën personale, por të gjithë ishin në dijeni të lidhjes së saj serioze dhe meqenëse kishin kaluar 15 vite bashkë, miqtë por jo vetëm prisnin të dëgjonin për martesën e saj.

Por me sa duket diçka nuk ka shkuar në këtë lidhje, ku modelja ishte e përfshirë që në kohën kur ishte gjimnaziste. Miq të çiftit pohojnë se ata janë ndarë përfundimisht e nuk jetojnë më bashkë.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: