Herë pas herë ajo publikon foto të nxehta dhe gjysmë nudo në rrjetet sociale, duke bërë fansat e saj të shumtë të ëndërrojnë. Belen edhe një herë ka intriguar fansat me një foto dhe video ku shfaqet vetëm me mbathje, e ulur në shtrat përpara një pasqyre.
Ajo mbulohet me jaskët, përpara se të vishet dhe shfaqet me fustan gati për shëtitjen e saj.

Edhe pse mungojnë foto sociale me Adrea Iannone, Rodriguez vazhdon të tregojë anën misterioze të verës së saj.
Shpesh herë piloti është me të, në darka, festa së bashku, por në profilet respektive janë goxha larg.

Sipas të mirë informuarve ekziston një krize mes tyre edhe pse ajo kishte thënë: ’Nuk arrij të qëndroj me të, por as pa të’.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3089446_17_image

C_2_fotogallery_3089446_16_image

C_2_fotogallery_3089446_15_image

C_2_fotogallery_3089446_13_image

C_2_fotogallery_3089446_14_image

C_2_fotogallery_3089446_0_image

C_2_fotogallery_3089446_18_image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: