Kosova ka reaguar, duke shënuar golin e dytë në Southempton. Ekipi kosovar realizoi gol sërish me anë të Berishës.

Ky gol e dërgon rezultatin 5:2. Berisha shënoi edhe golin e parë ndaj Anglisë, në minutën e parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: