MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 11 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit. 468 raste të reja gjithashtu janë shënuar.

Po ashtu 284 pacientë kanë fituar betejën me COVID-19.

Vendi fqinj vijon me vaksinimin masiv teksa shifrat mbeten konstante në krahasim me muajt e kaluar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb