KOSOVE

Blero ka zbuluar se po punon me një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me një person shumë të veçantë për të. Këngëtari mbajti premtimin dhe do sjellë një duet me vajzën e tij të vetme, Tara.

Ai ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaqet në studio muzikore bashkë me të bijën. “Në punë me fëmijën hehehe! Tara ft Blero së shpejti… Siç e kemi premtuar,”- shkroi Blero.

Nuk dihen ende detajet e projektit të tyre apo kur do të publikohet, por presim që këngëtari të na zbulojë më shumë në ditët në vijim.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: