Pas daljes së tyre për herë të parë në publik, ku konfirmuan se ishin pajtuar, siç duket Donaldi e ndjek ngado Borën. Teksa nisi dje spektakli ‘Dance With The Stars’, që moderohej nga Bora Zemani, kjo e fundit është filmuar në prapaskenë nga i dashuri i saj.

Ky i fundit i kërkon që të kthejë kokën pas dhe mes humorit i thotë Borës se është një star.

Kujtojmë se që në nisje të spektaklit Bora iu kthye pasionit të vjetër, duke dhuruar spektakël përmes kërcimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: