TIRANE
Në shtëpinë e Big Brother, banorët po përballen me disa konstatime të cilat duhet të gjejnë nëse janë të vërteta apo jo.

“Bora Zemani është shpallur njeriu i vitit” ishte fjalia që Arjola lexoi dhe teksa banorët po jepnin arsyet se pse mund të jetë, aprovues u tregua dhe Donald Veshaj.

Arjola Demiri: Bora Zemani shpallet njeriu i vitit për 2021…

Einxhel Shkira: Unë s’e besoj…

Monika Lubonja: Kjo mund të jetë e vërtetë sepse ajo ka qenë shumë e klikuar

Einxhel Shkira: Nuk e besoj sepse në vitet në vijim janë shpallur njerëz të politikës

Beniada Nishani: Po mund të jetë

Donald Veshaj: Patjetër që mund të jetë…Po çfarë janë portale, cila është njësia matëse?

Einxhel Shkira: Top Channel zakonisht e bën, por nuk e di nëse është e TOP kjo.

Beniada Nishani:Për mua vendoseni po.

Donald Veshaj: Patjetër që po, për mua po.

Einxhel Shkira: Kanë qenë shumë emra ndër vte, ka qenë Rama, Bozo, Pipero, janë njerëz që kanë pasur një X kontribut…

Donald Veshaj: Kush e organizon këtë gjë?

Donald Veshaj: Vendoseni po për mua…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb