SHBA

Aktoret Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u bënë sërish bashkë në ekran të enjten në një interpretim live të filmit “Fast Times At Ridgemont High”.

Dy aktorët e famshëm, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt patën së fundmi një takim virtual për një interpretim live të filmit “Fast Times At Ridgemont High”.

Pitt mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett. Duke lexuar skenarin Jennifer iu drejtua Pitt, i cili si për ironi edhe në rol quhej Brad.

“Çkemi Brad, gjithmonë kam menduar që je shumë i lezetshëm. Je shumë seksi. Do të vish tek unë”, thotë Jennifer dhe rrjeti po zien, edhe pse gjithçka është pjesë e skenarit. Kujtojmë se aktori është lidhur me modelen Nicole Poturalski, 27 vjeçe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb