Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Disa feta bukë
4 lugë krem djathi
2 lugë salcë tartufi
Një dorë domate qershi
Një dorë rukola
Pak ullinj
Açuge të marinuara
Kripë
Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: