Ish-Presidenti, Bujar Nishani do i bashkohet nesër në Vlorë Sali Berishës në Foltoren e tretë me demokratët.

Nishani thotë se është dita që Vlora ‘tja bëjë edhe njëherë ‘fora’.

Sipas tij, demokratët e Vlorës i rezistuan 1997 dhe u bënë frymëzues të ringritjes së PD në pushtet.

 

STATUSI NGA BUJAR NISHANI

Nesër pasdite, të shtunën në 18:00, do t’i bashkohem demokratëve të Vlorës në Foltoren e Z. Berisha.

Demokratët e Vlorës që i rezistuan terrorit të 1997, u bënë frymëzuesit e ringritjes së PD në rrugëtimin e saj drejt pushtetit në 2005.

Sot është përsëri dita që Vlora t’ja bëj edhe njëherë “fora” !

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb