Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Për brumin e bukës:

400 gr miell Super Ola
250-300 ml ujë
5 gr maja
1 lugë të vogël mjaltë
1 lugë të vogël kripë

Për shijen me hudhra:

100 gr gjalpë
4 thelpinj hudhra të shtypura
Një tufë majdanoz
Kripë/ Piper të kuq
100 gr djathë gouda/kaçkavall

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb