Shtyrja e “Big Brother Vip” deri më datë 18 shkurt do të sjellë të tjera dinamika në lojë, e rrjedhimisht edhe konkurrentë të rinj.

Kjo është konfirmuar nga vetë programi nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Anabel.al. ka zbuluar së fundmi një nga emrat që pritet t’i bashkohet shtëpisë së shpejti. Bëhet fjalë për Egzona Rafuna.

Kjo e fundit është gazetare në Radio Televizionin e Kosovës dhe së fundmi ka prezantuar “N’Za”, një program javor në RTK.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb