Pavarësisht famës dhe lekëve, sërisht qëndron malli për gjërat modeste dhe të thjeshta. Një gjë të tillë e vërtetojnë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku.

Çifti i bashkëshortëve kanë postuar sot një video ku shiheshin duke ngrënën byrek dhe pirë dhallë. Dukej se më e gëzuar ishte Xhensila duke thënë ”Mmmm, jeta e funit”.

Por menjëherë Bes Kallaku iu hodh byrekut dhe nisi ta copëtojë. Aty Xhensila e paralajmëroi duke i thënë ”Mos, mos guxo, mos..” por aktori nuk ndalej.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb