Recete nga znj Eneida
Përbërësit

5 petë për byrek
3 vezë
100 gr kos
100 gr sheqer
80 gr gjalpë
250 gr miell
1 lugë gjelle pluhur fryrës
Një dorë luleshtrydhe
Fletëza bajamesh
Sheqer pluhur

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: