Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.


Aktorja italiane kishte zgjedhur për premierën e ‘Vitet më të bukura në një jetë’ një fustan të Dior Haute couture të zi, që i nxirrte në pah dekoltenë, mbi supe një shall të zi, ndërsa në qafe një krokodil me gurë të bardhë dhe jeshil.


Ylli i kinemasë, i ka bërë të gjithë vete me pamjen e saj në këtë festival, ku për herë të parë nuk është shoqëruar nga i dashuri i saj i ri Nicolas Lefebvre.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb