Plotësisht nudo, me trupin e mbushur me tatuazhe, me taka të larta dhe një krah të mbushur me ora dhe diamante, duke mbuluar pjesët intime.

Cardi B, reperja e famshme që ka kaluar nga strip club në pozicionet e para në klasifikimet amerikane, pozon e zhveshur, në fotot e nxehta të realizuara për të promovuar këngën e saj të re ‘Money”.

Kënga, është e para e 26-vjecares këngëtare amerikane nga albumi ‘Invasion of privacy’, që doli në prill të këtij viti.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb